Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

rabatt


Premar

telef

      certyfikat

XIII Międzynarodowy „Olsztyński” Kongres Brydżowy 2016

Olsztyńskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego w Olsztynie, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie oraz Olsztyński Park Naukowo -Technologiczny w Olsztynie serdecznie zapraszają Panie i Panów na XIII Międzynarodowy Kongres Brydżowy 2016 Open, który odbędzie się w Olsztynie w dniach 24-26 czerwca 2016r w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym przy ul. Wł. Trylińskiego 2 (pobliżu Fabryki Michelin), tel. + 48 89 612 05 00

W czasie Kongresu rozegrane zostaną: Budimex Grand Prix Polski Par i IX Brydżowe Mistrzostwa Polski Internautów w Realu.

Patronat nad tą wielką galą brydżową objęli: Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Pan Gustaw Marek Brzezin, Prezydent Olsztyna Pan Piotr Grzymowicz i Wojewoda Warmińsko-Mazurski Pan Artur Chojecki.

Kongres i pozostałe imprezy są m.in. współfinansowane przez Samorząd Województwa i Gminę Olsztyn.
Patronat medialny i prasowy: TVP Olsztyn, Polskie Radio Olsztyn, Gazeta Olsztyńska.

 

Sponsorzy:

loga baner white

Premar Olsztyn, Urząd Marszałkowski w Olsztynie, Urząd Miejski w Olsztynie, Dachland Olsztyn, Telekom Warmia Olsztyn, Firma Budowlana Sewil w Olsztynie, Fabryka Kart Trefl Kraków i inni.

 

Aktualności