Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

rabatt


Premar

telef

      certyfikat

Projekt unijny Usprawnienie procesów biznesowych przez zakup systemu informatycznego klasy ERP dla PREMAR sp. z o.o.

Zrealizowany projekt spowodował wzrost konkurencyjności PREMAR sp. z o.o. poprzez usprawnienie procesów biznesowych polegające na zainstalowaniu i wdrożeniu do października 2010 roku systemu informatycznego M2ERP.

W ramach projektu wykonane zostały działania związane z wykorzystaniem nowoczesnych technik informacyjnych i technologii informatycznych polegające na wyposażeniu Premaru w system informatyczny klasy ERP, który zapewnił firmie harmonijną współpracę z jej klientami  oraz sprawne funkcjonowanie na rynku.  Do października 2010 roku zakupiono, zainstalowano i wdrożono system informatyczny M2ERP w siedzibie firmy oraz jego aktywne końcówki u najważniejszych klientów PREMAR sp. z o.o.Zrealizowany projekt miał charakter regionalny, dotyczący tworzenia infrastruktury społeczeństwa informacyjnego regionu i wiąże się z  wyrównaniem poziomu wykorzystania  Internetu w województwie warmińsko-mazurskim w stosunku do innych regionów. 

Aktualności