Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

rabatt


Premar

telef

      certyfikat

Czym się zajmujemy

czym

Powstanie naszej firmy miało miejsce w 1995 roku. W swojej prawie dwudziestoletniej historii funkcjonowania zmieniały się też profile naszej działalności. Około 10 lat temu postawiliśmy na rozwój w zakresie sprzedaży towarów eksploatacyjnych dla rolnictwa, motoryzacji i przemysłu takich jak: akumulatory, oleje, smary, płyny eksploatacyjne, chemia samochodowa, filtry, łożyska, asortyment rolniczy. Ostatnie dwa, trzy lata to bardzo dynamiczny rozwój sprzedaży akumulatorów, co zaowocowało tym, że jesteśmy jednym z wiodących dystrybutorów EXIDE TECHNOLOGIES S.A. w Poznaniu.

Nasz obszar działania obejmuje terytorium o promieniu około 250 km. Naszymi kontrahentami są: centra zaopatrzenie rolnictwa, sklepy motoryzacyjne, stacje paliw, firmy transportowe i budowlane, jak również zakłady produkcyjne.

Naszym priorytetem jest długoletnia współpraca oparta na wzajemnym zaufaniu oraz zaoferowaniu wysokiej jakości usług i towaru w optymalnych cenach.

Zapraszamy do współpracy.

Aktualności